Výrobní hala Botas

Často zmiňujeme, že barevné tenisky značky Botas jsou vyráběny stále v České republice. Dnes vám můžeme ukázat několik fotografií, které jsme pořídili přímo v provozu, kde jsme se byli podívat. Město Skuteč je od naší pražské vršovické prodejny vzdálené cirka 150 km. Na cestu se vydal celý tým, protože tato příležitost se nevyskytne příliš často a zároveň v sobě skrývá ohromný potenciál pro inspiraci.

Botasky se zde vyrábí už přes 60 let a od samého počátku je Skuteč centrem a faktickým srdcem společnosti. Samotná výroba obuvi zde probíhá od zpracování materiálů, jeho nařezání a úpravy, přes ruční šití až po samotnou kompletaci a balení zboží. Byli jsme překvapení kolika rukama projde botaska, než se zní stane nová bota. Oslovilo ná to nadšení a faktická touha vyrábět poctivou obuv, která prosakuje celou společností, včetně samotné výroby. 

Po návštěvě výrobní haly Botas, ve které se  vyrábí modní label Botas 66 i sportovní obuv Botas jsme získali další impulz a chuť vykřičet do světa, nebo alespoň do Čech, že Botaska je zpátky. Botaska nikdy nebude nejlevnější botou na trhu, pravděpodobně už ani nebude tak masovou značkou, jako tomu bylo v 80. letech. Co však zůstane stejné je kvalita, originalita a osobitost. Tohle nejsou jen barevné tenisky, které si můžete koupit na každém rohu ...  botasky jsou především české boty s příběhem.

vyroba botas 66

zimni brusle botas vyroba

bezecke boty botas vyroba

podrazka botas 66 vyroba skutec

Vyrobni stroj botas / batastroj na lepeni boty tenisky botas

botas vyrobni motto

 

Zpět na BLOG   -   Botas 66   -   Botas sport

Získejte slevu
100 Kč na první objednávku!
Vyplňte svůj e-mail a o naších akcích a sezónních nabídkách se dozvíte vždy jako první.
Za odměnu vám dáme 100 Kč na první nákup!