Botasmania Blog

kolekce podzim66

Botas 66 nová kolekce podzim 2016

Chtělo by se říci: "A je to tady!", Tento týden jsme přijali první várku nových zásob.

prodejna botas 66

Otevřeli jsme prodejnu na Vršovickém náměstí

Nová prodejna Botasmania na vás čeká na Vršovickém náměstí v Praze. Můžete si zde prohlédnout nepřeberné množství obuvi Botas i Botas 66, vyzkoušet a nebo převzít objednávku z eshopu.

Výrobní hala Botas

Návštěva výrobní haly Botas

Často zmiňujeme, že barevné tenisky značky Botas jsou vyráběny stále v České republice. Dnes vám můžeme ukázat několik fotografií, které jsme pořídili přímo v provozu, kde jsme se byli podívat.

Botasmania a budování prodejny

Botasmania - jak vznikala prodejna

Prodejnu Botasmania.cz jsme pro vás otevřeli oficiálně od 2. listopadu 2015. Samotný projekt však vznikal podstatně delší dobu.

Botas 66 - návrat legendy

Botas 66 - návrat legendy

Píše se rok 2008 a společnost Botas svoji výrobu orientuje výhradně na produkci sportovní obuvi. Navíc drtivá většina vlastní produkce cílí do segmentu zimní sportovní obuvi. Botas vyrábí brusle na hokej, krasobruslařské brusle a boty na běžky.

Botas a.s.

Vznik Botas a.s.

I přes dílčí úspěchy se svými partnery bylo potřeba společnost Botas restrukturalizovat, omladit, zpružnit a dát ji jasný směr. V roce 1995 se majoritním vlastníkem Botasky stala společnost BENAL s.r.o. se sídlem v Praze.

Společnost Botas a těžká porevoluční léta

Společnost Botas a těžká porevoluční léta

Botas psala zajímavý příběh po celou dobu druhé poloviny 20. století. V podstatě se dá říci, že do revolučního období konce 90. let se jednalo o období neustálé expanze. Pravda, ta kulminovala v sedmesátých a osmdesátých letech.

Zlatá léta botasek II

V předchozím článku jsme si shrnuli to, jakým způsobem společnost Botas pomáhala vítězit českým reprezentantům v šedesátých a sedmdesátých letech. Na našich stránkách Botasmania.cz často akcentujeme to, že Botas je původní česká firma, která je vlastněna Čechy, v Česku sídlí a stále zde i vyrábí své produkty.

Zlatá léta botasek

Zhruba od roku 1964, kdy se ze společnosti Botana stala společnost Botas specializující se na sportovní odvětví, začíná opravdu zlatá éra toto společnosti. Botasky jsou historicky vzato obuví našich reprezentantů. Úspěchy získává postupně u různých sportů, především pak u halových a zimních.

Historie botas

Obyčejně nemáme moc rádi memorování, ani vágní informace, které se navíc dají najít různě po internetu. Proto se na následujících řádcích pokusíme o historii firmy Botas poreferovat věcně a s nadhledem.

Získejte slevu
100 Kč na první objednávku!
Vyplňte svůj e-mail a o naších akcích a sezónních nabídkách se dozvíte vždy jako první.
Za odměnu vám dáme 100 Kč na první nákup!